Accelerate hyperautomation with Industrial IoT crop

Hvordan øke hyperautomatisering

Industrielle organisasjoner har utnyttet automatisering å forbedre driftseffektiviteten og redusere menneskelige feil. I det store og hele industriell automatisering ofte silo løsninger. Løsningene brukes på enkeltstående prosesser i virksomheten, og ikke brukt helhetlig på tvers av organisasjon.

Nøkkelen til å utvide automatiseringen hele din virksomhet er hyperautomasjon. Men hva er hyperautomasjon? Gartner kaller det Nr. 1 teknologitrend for 2020. Hyperautomasjon er anvendelsen av avansert teknologi til å øke automatisere prosesser enda mer, bryte ned datasiloer og ytterligere effektivisering av beslutningsprosessene.

Les hele White Paperet her.

Phoenix click crop

Konfeksjonering av kraftige pluggforbindere blir verktøyløs

Ved konfeksjonering av kabeltrær og ved automasjonskapbygging påvirker de manuelle arbeidstrinnene kostnadene i stor grad. Derfor er det her en sterk etterspørsel etter produkter som gjør konfeksjoneringen av kraftige pluggforbindere raskere og enklere. 

les mer...
How Industry is Using Cloud crop

Hvordan utnytter industrien nye data teknologier

Sammenligning av 2021-undersøkelsesdata om industriell sky-, edge- og fog-databehandling med en lignende 2019-undersøkelse viser hvordan pandemien forandrer industriens bruk av disse teknologiene.

les mer...
Whitepaper - How to Specify a Corrosion or Erosion Monitoring Sy

Hvordan spesifisere et korrosjons- eller erosjonsovervåking system

Online korrosjons- og erosjonsovervåkingssystemer er raskt i ferd med å bli industriens vanligste praksis innen olje og gass for å overvåke strukturer. De riktig overvåkingssystem vil levere kvaliteten og frekvensen av integritet målinger i sanntid til arbeidsplassen til de som trenger informasjonen for å operere anlegget mest mulig optimalt.

les mer...
Sensor_WhitePaper_crop

Best praksis for instrumentering

Sensorer omdanner et fysisk fenomen til ett målbart elektrisk signal. Noen sensorer reagerer ikke naturlig på skiftende fysiske fenomener og krever derfor signalbehandling. Før sensorsignalet kan digitaliseres, vil signalet muligens kunne trenge ekstra utsyr for å gi et signal kan benyttes.

les mer...