
Christian Brekkling er ansatt som salgsingeniør i Pepperl+Fuchs
Brekkling fagbrev som automatiker og en bachelorgrad i informatikk og automatisering. Han har bred og variert erfaring som dataingeniør, samt fra roller som prosjektleder og teknisk leder.
De siste årene har han jobbet med drift og vedlikehold av fagdatasystemer og oppgraderinger av SCADA-systemer. I tillegg har han god erfaring med IoT sensorløsninger og bruk av LoRaWan og mulighetene dette gir.
Automatisering driver fremtidens industri
Les i AMNYTT hvordan teknologi, måling og digitalisering gir bærekraft, sikkerhet og konkurransekraft.
Endress+Hauser styrker laget med ny salgsingeniør
Endress+Hauser Norge fortsetter å satse på vekst og kompetanse, og har nylig ansatt Rune Dalby som ny salgsingeniør. Han startet i stillingen 1. september 2025 og har sin base ved selskapets hovedkontor på Tranby.
Uno Power-strømforsyninger med Push-in-tilkobling
Kompakte, energieffektive og pålitelige – nå med utvidet spenningsområde
Med siktet innstilt på forbedring og forenkling av instrumenteringen
Profilen – Trygve Dirdal, fagleder instrumentering, Equinor
Han elsker å løse tekniske utfordringer, gjerne i team. Forenkling og forbedring står høyt i kurs, men det må ligge et «business case» bak når ny teknologi skal i sving.