Weidmuller Vika crop

Vika har erfaring fra kundeservice

Weidmüller øker staben og styrker kundesupport

For å styrke Weidmüller Norge sin kundesupport, ønsker vi Vika Rutmane velkommen til kundesupport for Norske markedet.

Vika har erfaring fra kundeservice i hos blant andre Nordea og DnB. Med sin bachelor i språk, litteratur og filosofi vil hun kunne gi våre norske kunder god oppfølging og støtte.

Vika har hatt flere stillinger innen:

  • Prosjektleder
  • Salg og kundeoppfølging
  • Kontoradministrasjon

Hun kommer fra sin stilling som prosjektleder hos Van Genechten Kvadra Pak.

Vika sine oppgaver i Weidmüller vil være:

  • Ordrebehandling  
  • Oppfølging av leveranser
  • Daglig oppfølging av kundeforespørsler
  • Prognosehåndtering
  • Oppfølging kvalitets-, logistikk- og prisspørsmål
  • Lager- og backlogstyring for kundeordrer og prognoser

Vi ønsker Vika lykke til med sin karriere i Weidmüller.

Rolf Skatvedt, Total Fiscal Metering

Rolf Skatvedt, Total Fiscal Metering

Sørger for mesterlige mengdemålinger

Det er neppe noen som slår Rolf Skatvedt (67) på kompetanse innen fiskale mengdemålinger av olje og gass – som gir riktig avregning av store verdier for operatører og myndigheter. Men at han ble ekspert på fiskale- og kjøp og salgssystemer i olje og gassindustrien skjedde ved en tilfeldighet for mer enn 40 år siden.

Jan Huus, Beckhoff

Beckhoff styrker satsingen på Vestland

Beckhoff Automation AS har ansatt Jan Huus som ny salgsingeniør med base i Bergen. Han vil få et særlig ansvar for kundeoppfølging og videre utvikling av relasjoner i Vestland-regionen.

Med ansettelsen av Jan styrker Beckhoff sin tilstedeværelse på Vestlandet og satser ytterligere på tett kundedialog, teknisk rådgivning og skreddersydde løsninger for industrien.

Dypdykker i fiskale målinger for naturgass, hydrogen og CO2

Dypdykker i fiskale målinger for naturgass, hydrogen og CO2

Et av høstens vakreste eventyr for de som er opptatt av gode målinger for kjøp og salg av gasser gikk av stabelen i Tønsberg i slutten av oktober.

Roger Næss, vedlikeholdssjef Yara Porsgrunn

Roger Næss, vedlikeholdssjef Yara Porsgrunn

Innfører nye strategier som bidrar til solid produksjonsløft

Roger Næss (57) tok med seg 32 års erfaring innen automatisering, elektro og vedlikehold fra legemiddelbransjen til Yara i Porsgrunn. De siste årene har han vært sentral i en transformasjon som har bidratt til å øke produksjonen av gjødsel på Herøya med ti prosent. Ny metodikk har gjort utstyr mer fintrimmet og fått økt oppetid.