
Selskapet vil skifte navn til Triple-S i månedsskiftet mai/juni.
Ny markedskoordinator hos Goodtech Products
Sonia Pamela Saavedra (28) er ansatt som markedskoordinator hos Goodtech Products AS. Hun får en viktig rolle i arbeidet med å fornye og forsterke selskapets markedskommunikasjon.
Sonia vil arbeide aktivt med både kunder og leverandører. hun har Bachelorgrad i økonomi og en Master i entreprenørskap og innovasjon. Hun har hatt ulike markedsrelaterte engasjementer parallelt med utdanningen.
Om Goodtech Products AS
Goodtech Products AS leverer produkter og tjenester til norsk industri og offentlig sektor.
Selskapet representerer ledende internasjonale leverandører innenfor fagområdene automatisering og industriell kommunikasjon.
Selskapets viktigste agenturer er Rockwell Automation (Allen-Bradley og Rockwell Software), Prosoft, eWON, Cisco og Kyland.
Nytt navn
Goodtech Products AS er fra og med 1.februar 2016 100 % eid av det svenske konsernet Addtech. Goodtech Products vil skifte navn til Triple-S i månedsskiftet mai/juni. Selskapet vil da fremstå med en ny og tydelig profil.
Autic System har fått ny daglig leder
Autic System AS fikk ny toppleder den 1. februar 2025. Pål Andersen har tatt over som daglig leder etter Petter Kvalberg, som nå går av med pensjon.
Endringer i ledelsen hos Process Partner AS
Fra 1. januar 2025 tiltro Dag Thorstensen som ny daglig leder i Process Partner.
Elteco styrker staben
Kjetil Davidsen er ansatt som ny produktsjef med ansvar for Polylux samt lyn og overspeningsvern.
Krohne styrker organisasjonen
KROHNE har foretatt en rekke nyansettelser den siste tiden. Kai E. Østling er ny servicesjef. Han kommer fra stillingen som teamleder for service hos Nerliens Meszansky, leverandør av analyse- og måleutstyr til farmasøytisk industri og sykehus.