Elektroniske overbelastningsreleer

Eaton utvider utvalget av ZEB elektroniske overbelastningsreleer med den nye 175A-serien. Som de tidligere enhetene i serien, sikrer enhetene motorbeskyttelse for forskjellige
startkarakteristikker, slik som KLASSE 10A, 10, 20 og 30.

Sammen med den brede elektroniske overbelastningsbeskyttelsen med forholdet 5:1dekker den nye serien også flere standard bimetall-releer.

ZEB...-GF elektroniske overbelastningsreleer kommer i tillegg medintegrert beskyttelse mot jordfeilstrøm og kan derfor brukes som eksterne summasjontrafoer uten tilleggsutstyr.

Releet kan tilbakestilles manuelt eller automatisk etter en overbelastning. De tilbyr også valgbar sensitivitet for fasetap og kan brukes med ubalanserte laster. En diagnose-LED gir visuell varsel om en forestående overbelastning.

175A-serien er tilgjengelige både for direkte montering på xStart DILM80 og DILM70 kontaktorer i tillegg til på de nye DILM185A- og DILM225A-seriene Terminalene på inntak- og uttaksidene på ZEB/KK-variantene gjør releet passende for universelt bruk i separate monteringssteder (montering på en metallplate). 

Mer informasjon: http://www.eaton.no/ – moeller 

Eatons elektriske sektor er en global leder innen strømdistribusjon, strømkvalitet, kontroll og automasjon, strømovervåking og energiadministrasjon. Eaton er klare til å løse dagens mest kritiske utfordringer innen strømstyring ved hjelp av de globale produktseriene fra Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM® og Santak®.

Aktuelle leverandører

Meld meg på  Meld meg av

Nyhetsbrev

Ansvarlig redaktør: Jan Eirik Schiøtz

Utgiver: JES Consult

Fossilveien 40

Pb 2352, 3003 Drammen

Tlf 69 91 24 00

Produsert av Pixelhospitalet AS